Yuko

yuko

Prostowanie włosów metodą YUKO zostało stworzone w Japonii w 1996 roku przez Yuko Yamashita, fryzjerkę i właścicielkę salonu, która chciała sprawić, że dbanie o włosy będzie łatwiejsze. Jako młoda fryzjerka, Yuko spotykała wiele kobiet, które były niezadowolone ze swoich włosów. Największym problemem tych kobiet były włosy trudne do ujarzmienia, które musiały być układane każdego poranka, i które puszyły się i stawały się trudne do opanowania nawet przy najmniejszym deszczu. Yuko chciała, aby jej klientki miały piękne i zdrowe włosy, bez konieczności spędzania wielu godzin na próbach opanowania ich, dlatego zwróciła się do Phiten: japońskiego stowarzyszenia sportów, zdrowia i piękna. Podczas współpracy z Phiten stworzyła system prostowania włosów YUKO, który podbija serca kobiet na całym świecie już od ponad 16 lat. YUKO posiada dziś szeroką gamę produktów do profesjonalnej oraz domowej pielęgnacji, które są stosowane w ponad 70,000 salonów na całym świecie, zapewniając najlepszą pielęgnację Twoich włosów. Nasze produkty sprawią, że Twoje włosy będą wyglądały zdrowo i będą łatwiejsze do ułożenia.

PERMANENTNE PROSTOWANIE WŁOSÓW YUKO

Oryginalna metoda prostowania włosów przy użyciu ciepła, która zmienia wewnętrzne struktury włosów, aby zapewnić Tobie długotrwały efekt prostych, gładkich i lśniących włosów. W tym procesie wykorzystywany jest kolagen, proteiny jedwabiu i keratyna.

Metoda żelowa:

Nasze metody żelowe dają oryginalne efekty YUKO. Metody żelowe odpowiednie dla każdego rodzaju włosów sprawią, że Twoje włosy będą idealnie proste, jedwabiście miękkie i uwolnione od puszenia.

Metoda kremowa:

Nasze metody kremowe pozwalają na ujarzmienie włosów bez utraty ich objętości. Metody kremowe pozostawiają włosy jedwabiście miękkie w dotyku, ujarzmiają nawet najbardziej niesforne kosmyki, dając efekt naturalnie prostych włosów. Struktura włosów i czas ich wzrostu oraz inne czynniki decydują o tym, jak często Twoje włosy powinny być poddane zabiegowi prostowania. Aby odżywić i wzmocnić włosy po zabiegu, polecamy używanie szamponu Bella Treatment by YUKO oraz spray’u głęboko odżywiającego Repair Throught by YUKO

Jakie będą efekty zabiegu?

Zabieg ten daje długotrwały efekt prostych, gładkich i lśniących włosów, jednak w niektórych przypadkach efekty mogą być zależne od struktury i kondycji/stanu włosów. Przed wykonaniem zabiegu zalecamy konsultację z fryzjerem.

Jak to działa?

Podczas zabiegu używamy dwóch kosmetyków: specjalnego płynu do trwałego prostowania oraz utrwalacza. Pierwszy z nich łamie zewnętrzne wiązania chemiczne odpowiadające za stabilność i strukturę włosów, następnie włosy są prostowane, co zwiększa temperaturę utleniania i zamyka keratynę, kolagen oraz proteiny jedwabiu we wnętrzu włosa. Drugi kosmetyk uzupełnia proces utleniania i odnawia wiązania, które zapewniają utrzymanie nowo nadanej struktury włosów.

Czy każdy typ włosów nadaje się do tego zabiegu?

Zabieg może być wykonywany na każdym typie włosów, jednak w niektórych przypadkach na włosach typu afro zabieg może nie przynieść oczekiwanych efektów. Włosy farbowane (z wyjątkiem włosów rozjaśnianych, z pasemkami lub prostowanych za pomocą kosmetyków zawierających wodorotlenek sodu) mogą być poddawane temu zabiegowi. Niezależnie od kondycji włosów zalecamy skonsultowanie się z fryzjerem przed wykonaniem zabiegu.

Jak długo trwa zabieg?

Zazwyczaj od 3 do 4 godzin, jednak na długich lub gęstych włosach może to trwać dłużej.

Jak często zabieg powinien być powtarzany?

Średni czas przerwy między zabiegami powinien wynosić od 4 do 9 miesięcy. Typ włosów i czas ich wzrostu oraz inne czynniki wpłyną na częstotliwość zabiegów.

Jak długo są widoczne efekty zabiegu?

Włosy poddane zabiegowi prostowania YUKO pozostają proste prawie na stałe. Jednak odrastające włosy będą miały swoją naturalną teksturę, dlatego zalecamy powtarzanie zabiegu co 4-6 miesięcy (długość przerwy między zabiegami jest zależna od typu włosów i czasu ich wzrostu).

Jak dbać o włosy po zabiegu?

Nie powinno się myć włosów 24 lub 48 godzin po zabiegu, w zależności od użytych kosmetyków. Należy również unikać gumek, spinek oraz nakryć głowy, ponieważ mogą one pozostawić trwałe ślady na włosach.

Czy prostowanie włosów metodą YUKO jest bezpieczne?

Zabieg jest całkowicie bezpieczny, ponieważ kosmetyki YUKO nie zawierają żadnych substancji chemicznych wydzielających formaldehyd ani związków rakotwórczych.

koloryzacja yuko

Jeżeli regularnie farbujesz włosy, sama lub w salonie, z pewnością uważasz, że Twoje włosy są skazane na zniszczenie. Co powiesz na odżywienie włosów podczas koloryzacji i jedwabiście gładkie włosy po farbowaniu? Baza YUKO nie tylko chroni włosy przed zniszczeniami podczas koloryzacji, ale także pozwala się cieszyć kolorem przez długi czas. Już dziś zapytaj w swoim salonie o ten zabieg!

Stosowanie naszych kosmetyków sprawi, że:

1) uzyskasz pożądany odcień i blask

2) włosy będą zabezpieczone przed zniszczeniami podczas koloryzacji

3) włosy będą odżywione, gładkie i lśniące

 
 
 
 
 

Długotrwały zabieg pielęgnacyjny na bazie keratyny i kolagenu

Intensywny, czteroetapowy zabieg pielęgnacyjny, który wypełnia zniszczenia włosów ceramidami i naturalnymi proteinami oraz wzmacnia łuski włosa keratyną. Ten długotrwały zabieg, który jest odpowiedni dla każdego typu włosów, sprawi, że będą one gładkie, lśniące i odżywione. Zabieg ten jest szybki i prosty i mimo, że trwa tylko 15 minut, to jego efekty utrzymują się do 6 tygodni (jeżeli włosy są pielęgnowane po zabiegu produktami YUKO).

Long Lasting Treatment - pytania

Jakie będą efekty zabiegu?

Po zabiegu włosy będą gładkie, lśniące i odżywione.

Jak to działa?

Podczas pierwszej części zabiegu pielęgnacyjnego wzmacniamy łuski włosów keratyną. Druga część polega na dostarczeniu protein do łodygi włosa. W trzeciej części składniki odżywcze są zamykane wewnątrz włosa. Czwarta część wzmacnia włosy, aby zabezpieczyć je przed czynnikami zewnętrznymi.

Czy każdy typ włosów nadaje się do długotrwałego zabiegu pielęgnacyjnego?

Zabieg jest odpowiedni dla każdego typu włosów. Może być przeprowadzany bezpośrednio po farbowaniu, aby utrwalić kolor i nadać włosom blask.

Jak długo trwa zabieg?

Zabieg trwa 15 minut.

Jak długo są widoczne efekty?

Zalecamy używanie kosmetyków do domowej pielęgnacji z serii Long Lasting Treatment, co przedłuży efekt zabiegu.

 
 
Szampon Bella

Intensywny szampon odżywczy, który wzmacnia włosy i sprawia, że są miękkie i gładkie; zawiera kolagen i keratynę.

Repair Through

Kosmetyk ten chroni włosy przed działaniem wysokiej temperatury. Należy stosować na mokrych włosach. Zawiera składniki nawilżające i aminokwasy, które są elementem budulcowym włosów. Chroni włosy przed uszkodzeniami i nawilża.

LLT KT

Pomaga przedłużyć efekty długotrwałego zabiegu pielęgnacyjnego, wzmacnia i delikatnie nawilża włosy. Zawiera keratynę.

Szampon Lock in color

Intensywny szampon do codziennego stosowania, który utrwala kolor utrzymując go na dłużej, wzmacnia włosy i sprawia, że są one miękkie i gładkie. Zawiera hydrolat jedwabiu, filtry UV oraz wyciąg z szarotki alpejskiej.

Szampon Kokoro G

Intensywny szampon do codziennego stosowania, który wzmacnia włosy i sprawia, że są one miękkie i gładkie; zawiera hydrolizat jedwabiu, keratynę, serycynę oraz wyciąg z alg.

Odżywka Kokoro G

Intensywna odżywka do codziennego stosowania, która ułatwia rozczesywanie, głęboko nawilża włosy i sprawia, że są miękkie, gładkie i mocne; zawiera keratynę, serycynę, wyciąg z alg, kolagen, witaminę E oraz aminokwasy.

Odżywka Bella

Intensywna odżywka do codziennego stosowania, która ułatwia rozczesywanie, głęboko nawilża włosy, sprawia, że są miękkie, gładkie i mocne. Zawiera keratyne, serycynę, wyciąg z alg, kolagen, witaminę E oraz aminokwasy.

Odżywka Lock in color

Intensywna odżywka do codziennego stosowania, która utrzymuje kolor na dłużej, ułatwia rozczesywanie, głęboko nawilża włosy i sprawia, że są miękkie, gładkie i mocne. Zawiera hydrolizat jedwabiu, filtry UV oraz wyciąg z szarotki alpejskiej.

LLT CT

Pomaga przedłużyć efekty długotrwałego zabiegu pielęgnacyjnego, głęboko nawilża włosy i sprawia, że są miękkie. Zawiera kolagen.

Tsuya-pata

Kosmetyk w sprayu, do stosowania na suchych włosach, chroniący przed szkodliwym działaniem wysokiej temperatury. Zawiera proteiny jedwabiu. Zapewnia włosom ochronę, nadaje im blask i sprawia, że są miękkie i zdrowe.

 

Zabieg nowej generacji przeciw puszeniu się włosów

ANTI-FRIZZ to innowacyjny japoński zabieg, który półtrwale usuwa problem puszących się włosów oraz sprawia, że są łatwiejsze do opanowania i wyglądają zdrowo.

YUKO - pionierzy w prostowaniu włosów przy użyciu ciepła - stworzyli technologicznie zaawansowaną formułę, która zawiera przełomowe składniki pomagające ujarzmić włosy i poprawić ich strukturę.

ANTI-FRIZZ to mieszanka naturalnych składników (jedwabiu, soi oraz pszenicy), która w czterech szybkich i łatwych krokach ujarzmi puszące się włosy oraz dostarczy składników odżywczych, aby nadać włosom zdrowy wygląd i blask. Ten zabieg może być wykonywany na każdym typie włosów, trwa on tylko 90 minut, a efekty widoczne są przez około 3 miesiące.

Zalecamy używanie naszych produktów ANTI-FRIZZ dla pielęgnacji włosów po zabiegu, aby efekty utrzymały się jak najdłużej.

Szybko, bezpiecznie, delikatnie i naturalnie:
- bez szkodliwych oparów
- nie podrażnia oczu i nosa
- bez uczucia mdłości podczas zabiegu
- bezpieczny dla każdego rodzaju włosów
- efekty widoczne do 3 miesięcy
- zabieg trwa tylko 90 minut

ANTI-FRIZZ- pytania

Jakie będą efekty zabiegu?

Po zabiegu włosy będą gładsze i łatwiejsze do opanowania. Efekt jest częściowo zależny od kondycji włosów. Fale i loki mogą się delikatnie wyprostować, mimo że nie jest to typowy zabieg prostujący.

Jak to działa?

Dla uzyskania efektu ujarzmionych włosów używamy 2 typów kosmetyków. Pierwszy ma za zadanie zmiękczyć strukturę włosów, a drugi pokrywa je warstwą naturalnych składników i dostarcza protein.

Jaki typ włosów nadaje się do tego zabiegu?

Zabieg ten jest najbardziej skuteczny na zniszczonych włosach, może być także stosowany na włosach rozjaśnianych, prostowanych metodą brazylijską lub japońską.

Jak długo trwa zabieg?

Zabieg trwa około 90 minut.

Jak długo są widoczne efekty?

Efekty utrzymują się średnio przez 2-3 miesiące, po tym czasie włosy zaczną powoli wracać do stanu przed zabiegiem. Jeżeli zabieg będzie wykonywany regularnie, to z czasem można zauważyć, że włosy puszą się coraz mniej.

Jak pielęgnować włosy po zabiegu?

Nie powinno się myć włosów 24 godziny po zabiegu. Zalecamy używanie szamponu i odżywki z serii ANTI-FRIZZ (kosmetyki te nie zawierają siarczanów). Włosy można farbować 2 tygodnie przed lub po zabiegu.

 
 
Strona używa cookies. Dowiedź się więcej. Zamknij