Permanentne prostowanie włosów Yuko

« powrót

Permanentne prostowanie włosów Yuko

20.08.2016
Permanentne prostowanie włosów Yuko

Zabiegi YUKO, które możesz wykonać w naszym salonie:

  1. Permanentne prostowanie włosów - innowacyjna, opatentowana japońska metoda prostowania, dająca efekt lśniących, bezproblemowych, prostych włosów. Metoda ta trwale wyprostuje niesforne, nawet bardzo skręcone, loki, a efekt utrzyma się aż do odrostu nowych włosów.
  2. Anti-Frizz by Yuko - zabieg na bazie tiogliceryny, najnowszego przełomowego składnika poprawiającego konsystencję włosa. W połączeniu z unikalną mieszanką składników naturalnie wydobytych z jedwabiu, soi, pszenicy, Meadowfoam i oleju palmowego, ANTI-Frizz by Yuko będzie bezpiecznie kontrolować elektryzujące się włosy i uszczelniać w substancje odżywcze i da efekt gładkiego, błyszczącego wykończenia. 
  3. Long Lasting Treatment - system leczenia włosów w czterech krokach, który uzupełnia niezbędne składniki odżywcze w zniszczonych włosach. Składniki odżywcze wnikają w naskórek włosów i są zamknięte wieloma warstwami. W ostatnim kroku składnik Aqua Gold Veil uszczelni włosy chroniąc przed wilgocią i da jedwabisty efekt.

Wszystkie zabiegi wykonywane są przez Kamila Frankiewicza, który posiada Certyfikat potwierdzający odbycie profesjonalnych szkoleń w Akademii Yuko w Londynie. Jesteśmy jedynym certyfikowanym salonem w Polsce.

Więcej informacji na temat zabiegów znajdą Państwo na naszej stronie: http://www.kamilfrankiewicz.pl/zabieg_yuko.htm
S
zczegółowe informacje na temat zabiegów znajdują się również na oficjalnej stronie YUKO: http://yuko-usa.com/beauty/

ZAPRASZAMY NA ZABIEGI YUKO

 
Strona używa cookies. Dowiedź się więcej. Zamknij