Salon

salonFilozofią pracy naszego zespołu jest indywidualne podejście do klienta i dbanie o jego prywatność. Nasz Salon mieści się w kamienicy na pierwszym piętrze przy ul. Litewskiej w Warszawie. Głównymi kosmetykami, na których pracujemy to kosmetyki marki L’Oreal Professionnel. Jesteśmy Salonem Expert, rekomendowanym przez markę L’Oreal jako salon należący do grupy prestiżowych i elitarnych salonów fryzjerskich pracujących na produktach L’Oreal Professionnel. Salony Expert to gwarancja najwyższej jakości usług fryzjerskich. Fryzjerzy z Salonów Expert regularnie uczestniczą w pokazach i szkoleniach organizowanych przez markę L`Oréal Professionnel.

Kamil Frankiewicz jest profesjonalnym kolorystą marki L’Oreal. Dzięki temu możemy zapewnić klientowi profesjonalne usługi na najwyższym poziomie. Wykonujemy wszystkie zabiegi fryzjerskie. Ceny zabiegów ustalane są indywidualnie z klientem po konsultacji ze stylistą. W celu konsultacji zapraszamy do kontaktu telefonicznego.

Jako jeden z pierwszych Salonów w Polsce jesteśmy również przedstawicielami marki Yuko, która oferuje permanentne prostowane włosów oraz zabiegi pielęgnacyjne. Więcej informacji w zakładce Yuko.

Dla naszych klientów wyszukujemy najlepsze rozwiązania, aby zapewnić usługi na najwyższym poziomie. Dlatego wprowadziliśmy do naszej oferty zabiegi Olaplex jako zabieg stosowany przy koloryzacji, szczególnie przy rozjaśnianiu włosów. Zabieg odbudowuje włos narażony na zniszczenie podczas koloryzacji.

Wykonujemy również stylizacje ślubne oraz makijaż ślubny. Prowadzimy indywidualne i grupowe szkolenia z pielęgnacji włosów oraz nauki makijażu. Zapraszamy do kontaktu.

 
Strona używa cookies. Dowiedź się więcej. Zamknij